O mnie

Czytaj

Mam na imię Karolina. Jestem kosmetologiem i mamą bliźniąt – Klaudii i Nikodema.

Bycie mamą takiej dwójki to nie lada wyzwanie. Zresztą kto mnie tak dobrze zrozumie jak nie Wy, drogie mamy?

Doświadczenie podwójnego szczęścia zmotywowało mnie do znalezienia wszelkich rozwiązań ułatwiających życie młodym rodzicom. W tym momencie narodził się pomysł na sklep BabyBerry – sklep, w którym każda mama znajdzie dla swojego dziecka praktyczne, bezpieczne oraz naturalne produkty najwyższej jakości.

Sklep BabyBerry powstał z pasji macierzyństwa, miłości do dzieci oraz natury. Powstał także z myślą o Was, drodzy rodzice. Oferta sklepu została stworzona w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających i świadomych rodziców, którzy stawiają na jakość i bezpieczeństwo produktów oraz na wspieranie rozwoju dziecka i kształtowanie w nim poczucia estetyki i zamiłowania do natury od pierwszych dni życia.

W moim sklepie skompletujesz praktyczną wyprawkę, która wyróżni się designem oraz jakością. Wszystkie artykuły wyprawkowe tj. rożki, pieluszki, otulacze, ręczniki czy pościele pochodzą od wyjątkowych polskich producentów i wykonane są z najwyższą starannością oraz posiadają wszelkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Znajdziesz u mnie także znakomite zabawki, które wspierają naturalny rozwój dziecka, pobudzają kreatywność, stymulują wrażenia sensoryczne oraz kształtują poczucie estetyki, dzięki delikatnej kolorystyce i minimalistycznemu designowi.

Kosmetologia to mój konik, także rzuć okiem na kosmetyki dla siebie i Twojego maleństwa. Możesz być spokojna, wszystkie kosmetyki w moim sklepie pochodzą od najlepszych producentów i charakteryzują się prostym i bezpiecznym składem, ale także wysoką skutecznością działania.

W BabyBerry znajdziesz również szeroką gamę innych produktów i przydatnych gadżetów, które ja jako mama polecam i sama kupiłabym dla swoich dzieci. A to wszystko dlatego, że asortyment w moim sklepie jest starannie wyselekcjonowany i ma wesprzeć Ciebie, kochana mamo na początku tej niełatwej ale pięknej drogi.

Wszystkie przesyłki pakuję dla Was własnoręcznie, w duchu EKO. Robię wszystko co w mojej mocy, aby każda paczka szybko i bezpiecznie do Was dotarła.

Jestem tu dla Ciebie, jeśli masz jakieś pytania pozostaję do Twojej dyspozycji.

Zachęcam do zaobserwowania profilu BabyBerry na instagramie. Opowiadam tam o nowościach, promocjach, a także pokazuję z bliska produkty oraz ich zastosowanie.

Lista oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w magazynie. Zostaw swój adres e-mail poniżej. Podając e-mail akceptujesz warunki Polityki Prywatności.
You need to Login for joining waitlist.